Jak wypełniać ankiety na stronie Toluna!

Drodzy Użytkownicy,

Witajcie na blogu dotyczącym Toluny – dziś z wielką przyjemnością pomożemy Tolunowiczom, którzy całkiem niedawno dołączyli do grona naszej społeczności. Strona Toluny, to miejsce, gdzie zdobywać możesz punkty, które następnie wymienne są na wiele voucherów, ale również przelewy PayPal.

W dzisiejszym wpisie z przyjemnością wytłumaczymy Wam kilka metod, dzięki którym możecie sprawdzić dostępne dla Was ankiety. Po zalogowaniu się do konta, zostaniesz przekierowany na stronę główną – już z tego poziomu możesz sprawdzić wszystkie, dostępne w obecnej chwili ankiety. Wystarczy, że klikniesz w jeden z przycisków, na które nakierowane są strzałki na zdjęciu poniżej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ankietach, które możesz w tej chwili wypełnić, wystarczy, że klikniesz w pasek z napisem „Pokaż więcej”, który znajduje się pod widniejącym na zdjęciu obrazku. To sprawi, że rozwinie się menu, w którym będziesz mógł zobaczyć temat przewodni ankiety, a także czas trwania! Pamiętaj, że bardzo często wysyłamy naszym Tolunowiczom zaproszenia również drogą mailową, dlatego upewinj się, że na bieżąco sprawdzasz pocztę powiązaną z Twoim kontem Toluna.

Ostatnim rodzajem ankiet, które uzupełnić może (i powinien!) każdy z użytkowników, są ankiety profilowe. To dzięki nim wstępnie dowiadujemy się o Tobie najważniejszych informacji, co finalnie pomaga nam w lepszym dopasowaniu wysyłanych ankiet – jest to duża oszczędność czasu dla nas i dla Ciebie, ponieważ już na wstępie możemy ustalić, czy jest szansa, że będziesz pasował do grupy docelowej, której szuka nasz klient. Aby wypełnić ankiety profilowe, kliknij w rozwijane menu na górze strony z napisem ankiety, a następnie wybierz sekcję „Ankiety profilowe”, tak jak widać to na obrazku poniżej.

Przekieruje Cię to na stronę z licznymi ankietami profilowymi, dodatkowo za wypełnienie każdej z nich otrzymujesz od nas po 100 punktów!

Mamy nadzieję, że wypełnianie ankiet będzie dla Was teraz czystą przyjemnością!

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: