Drodzy Tolunowicze

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami niszczycielskich pożarów, które nawiedziły Australię. Chcemy przekażać wsparcie tym, którzy zostali najbardziej dotknięci i którzy stoją przed długą drogą, by odbudować domy i społeczności. Chcemy przesłać naszą miłość i wsparcie w jakikolwiek możliwy sposób, a wielką zaletą społeczności Toluna jest to, że możemy połączyć siły w różnych krajach i pomóc tym, którzy przeżywają kryzys.

W Centrum Nagród ( https://pl.toluna.com/rewards ) znajdziesz opcję darowizny dla Australijskiego Czerwonego Krzyża, za pomocą której możesz przekazać 1000 lub więcej punktów – i możesz przekazać je tak często, jak chcesz. Toluna przekaże następnie każdą dokonaną darowiznę, dążąc do osiągnięcia razem 100 000 AUD.

Co tydzień będziemy wysyłać ogólną kwotę darowizny na całym świecie (w dolarach australijskich) do australijskiego Czerwonego Krzyża. Będziemy Cię informować wraz z oficjalnym linkiem Czerwonego Krzyża, dzięki czemu będziesz mógł śledzić, co wspólnie przekazaliśmy.

Zachęcamy również do rozpowszechniania informacji na temat Toluny, publikując informacje o Twojej darowiznie. Pamiętaj, aby w tytule swoich postów umieścić #TolunaLovesAustralia, abyśmy mogli je łatwo znaleźć.

Dziękujemy za wsparcie i hojność

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: