Świąteczna Kolekcja Toluny

Coraz bliżej święta! Czas drzewek choinkowych, prezentów i świątecznych przygotowań do wigilii. Aby Wam pomóc w szykowaniu i dekorowaniu domu na ten szczególny czas w tym roku przygotowaliśmy specjalną kolekcję Świąteczna Toluna.

Aby zamówić produkty ze świątecznej kolekcji należy udać się do naszego Centrum Nagród. Nie zapomnijcie się potem pochwalić hasztagiem #TolunaWins na forum tym, co zamówiliście!

W naszej kolekcji znajdują się domowe dekoracje, między innymi świąteczne świeczki w kształckie płatków śniegu, ozdoby na choinkę oraz magnez ze Świętym Mikołajem.

christmas 5

 

Pod swoje choinki możecie zamówić Świąteczną Skarpetę Świętego Mikołaja. No bo gdzie on inaczej zostawi prezenty? A może wypełnicie ją całą świątecznymi czekoladkami i zrobicie własną wersję kalendarza adwentowego?

christmas 3

Dobrym pomysłem na stworzenie prawdziwie świątecznej atmosfery jest czerwona czapka Świętego Mikołaja i reniferowa opaska.

christmas 6

Wiemy jak święta mogą być dla Was stresujące. Wyszyliśmy wyzwaniu zatem naprzeciw i w naszym Centrum Nagród znajduje się świąteczna piłeczka antystresowa. Chcieliśmy ją mieć z Rudolfem, ale swojego wizerunku użyczył jej sam Święty Mikołaj.

christmas 1

Zrób sobie prezent na święta. Zamów produkty z naszej kolekcji nim się skończą!

Najlepszego świątecznego!

Zespół Toluny

 

%d blogerów lubi to: