Toluna #SchoolDays: Zaczarowany Ołówek

Drodzy Opiniotwórcy,

przypominamy, że od 10 września do 10 października trwa nasza nowa inicjatywa Toluna #SchoolDays! Podczas jej trwania będziemy Wam proponować bardzo wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać dużo punktów.

Abyście mogli poczuć się jeszcze raz studentami. każdego dnia dostępny będzie inny konkurs w jakiś sposób powiązany ze szkołą. Za uczestnictwo i dobre odpowiedzi będziecie mogli wygrać punkty i nagrody!

Dzisiaj proponujemy Wam test na spostrzegawczość.Potraficie odnaleźć ołówek na naszym zdjęciu? Super! Jak już go znajdziecie, to stwórzcie temat o przedmiocie znajdującym się obok olówka 🙂

Psssst… Nie zapomnijcie o naszym hasztagu #SchoolDays, dzięki któremu będziemy mogli Was znaleźć i dzięki któremu weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą jest 10 000 punktów i wyprawka szkolna Toluny!

DObRE WIEŚCI!

Może już niektórzy z Was zauważyli, że dostępna jest nowa gra na Tolunie. Będziecie mogli się nią cieszyć przez cały czas trwania inicjatywy #SchoolDays. Aby w nią zagrać należy wejść do sekcji gier, a następnie kliknąć w „Toluna Brain Trainer”. Podzielcie się na forum swoimi wynikami 🙂

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba! Powodzenia w dzisiejszym zadaniu!

Zabawa trwa tutaj: https://pl.toluna.com/opinions/4297791/Toluna-SchoolDays-Zaczarowany-O%C5%82%C3%B3wek

ZT

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Spring On Toluna (1).png

%d blogerów lubi to: