Toluna #SchoolDays: Lekcja muzyki

Drodzy Opiniotwórcy,

przypominamy, że od 10 września do 10 października trwa nasza nowa inicjatywa Toluna #SchoolDays! Podczas jej trwania będziemy Wam proponować bardzo wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać dużo punktów.

Abyście mogli poczuć się jeszcze raz studentami, każdego dnia dostępny będzie inny konkurs w jakiś sposób powiązany ze szkołą. Za uczestnictwo i dobre odpowiedzi będziecie mogli wygrać punkty i nagrody!

A dzisiaj mamy lekcję muzyki.

Kto nie lubił szkolnych dyskotek i hitów z tamtych czasów? Tupaliście nóżkami do piosenek Abby i Michaela Jacksona? A może wieczory uświetniała Wam Rihanna? Dajcie nam o tym dzisiaj znać!

Podziel się z nami przebojami ze szkolnych parkietów. Pokaż wszystkim do czego tańczyć rock&rolla 🙂 Może to być video, możesz dołączyć tekst lub opis jakiegoś fajnego wspomnienia związanego z daną piosenką.

Psssst… Nie zapomnijcie o naszym hasztagu #SchoolDays, dzięki któremu będziemy mogli Was znaleźć i dzięki któremu weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą jest 10 000 punktów i wyprawka szkolna Toluny!

DORE WIEŚCI!
Może już niektórzy z Was zauważyli, że dostępna jest nowa gra na Tolunie. Będziecie mogli się nią cieszyć przez cały czas trwania inicjatywy #SchoolDays. Aby w nią zagrać należy wejść do sekcji gier, a następnie kliknąć w „Toluna Brain Trainer”. Podzielcie się na forum swoimi wynikami 🙂

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Zabawa trwa tutuaj: https://pl.toluna.com/opinions/4269795/Toluna-SchoolDays-Lekcja-muzyki

Powodzenia w dzisiejszym zadaniu!

ZT

PL #Schooldays Main Topic (3).png

%d blogerów lubi to: