Toluna #SchoolDays: Języki obce

Drodzy Opiniotwórcy,

pryzpominamy, że od 10 września do 10 października trwa nasza nowa inicjatywa Toluna #SchoolDays! Podczas jej trwania będziemy Wam proponować bardzo wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać dużo punktów.

Abyście mogli poczuć się jeszcze raz studentami. każdego dnia dostępny będzie inny konkurs w jakiś sposób powiązany ze szkołą. Za uczestnictwo i dobre odpowiedzi będziecie mogli wygrać punkty i nagrody!

Temat dzisiejszej lekcji to … języki obce!

Jeśli zawsze chcieliście się nauczyć kilku zwrotów po hiszpańsku lub zamówić prawdziwą włoską kawę w języku Leonarda da Vinci, to dzisiejszy dzień jest dla Was! Stwórzcie temat, w którym zawrzecie co chcielibyście wiedzić jak coś powiedzieć w danym języku, a inni w komentarzach Wam odpowiedzą. Jeśli nie znajdzie się nikt kto zna dany język, to my zapytamy naszych moderatorów z całego świata, którzy będą dzisiaj do Waszej dyspozycji 🙂

Toluna ma swoich opiniotwórców i moderatorów na calym świecie, zobaczmy ile języków znamy!

Przykładowo:
Chcecie wiedzieć jak jest „Dzień dobry” po francusku. Tworzycie taki temat, a inny członek naszej społeczności odpowiada „Bonjour”.

Zabawa trwa tutaj: https://pl.toluna.com/opinions/4263629/Toluna-SchoolDays-J%C4%99zyki-obce

Psssst… Nie zapomnijcie o naszym hasztagu #SchoolDays, dzięki któremu będziemy mogli Was znaleźć i dzięki któremu weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą jest 10 000 punktów i wyprawka szkolna Toluny!

DORE WIEŚCI!
Może już niektórzy z Was zauważyli, że dostępna jest nowa gra na Tolunie. Będziecie mogli się nią cieszyć przez cały czas trwania inicjatywy #SchoolDays. Aby w nią zagrać należy wejść do sekcji gier, a następnie kliknąć w „Toluna Brain Trainer”. Podzielcie się na forum swoimi wynikami 🙂

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Powodzenia w dzisiejszym zadaniu!

ZT

PL #Schooldays Main Topic (1).png

%d blogerów lubi to: