Toluna #SchoolDays: Quiz Geograficzny

Drodzy Opiniotwórcy,

pryzpominamy, że od 10 września do 10 października trwa nasza nowa inicjatywa Toluna #SchoolDays! Podczas jej trwania będziemy Wam proponować bardzo wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać dużo punktów.

Abyście mogli poczuć się jeszcze raz studentami. każdego dnia dostępny będzie inny konkurs w jakiś sposób powiązany ze szkołą. Za uczestnictwo i dobre odpowiedzi będziecie mogli wygrać punkty i nagrody!

A dzisiaj czeka nas… Quiz Geograficzny! W podstawówce w nocy o północy wymieniałeś najwyższe góry świata, a w gimnazjum wskazywałeś azjatyckie rzeki od źródła do ujścia? Sprawdź, co z tego pamiętasz! Stwórz własny temat ze zdjęciem flagi dodając do niej jakąś informację na temat kraju z jakiego pochodzi.

Przykład: Możesz opublikować zdjęcie z flagą Francji oraz tekstem „W tym państwie znajduje się Wieża Eiffela”, a pozostali będą odgadywać do jakiego państwa dana flaga należy. Przykład jest oczywiście bardzo prosty, ale Wy możecie stworzyć dużo bardziej ambitne rzeczy 🙂

Psssst… Nie zapomnijcie o naszym hasztagu #SchoolDays, dzięki któremu będziemy mogli Was znaleźć i dzięki któremu weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą jest 10 000 punktów i wyprawka szkolna Toluny!

DORE WIEŚCI!

Może już niektórzy z Was zauważyli, że dostępna jest nowa gra na Tolunie. Będziecie mogli się nią cieszyć przez cały czas trwania inicjatywy #SchoolDays. Aby w nią zagrać należy wejść do sekcji gier, a następnie kliknąć w „Toluna Brain Trainer”. Podzielcie się na forum swoimi wynikami 🙂

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Powodzenia w dzisiejszym zadaniu!

ZT

PL #Schooldays Main Topic.png

%d blogerów lubi to: