Toluna #SchoolDays: Wypełnij lukę

Drodzy,

jak zapewne już wiecie od 10 września do 10 października trwa nasza nowa inicjatywa Toluna #SchoolDays! Podczas tego czasu będziemy Wam proponować bardzo wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać dużo punktów.

Abyście mogli poczuć się jeszcze raz studentami. każdego dnia dostępny będzie inny konkurs w jakiś sposób powiązany ze szkołą.

Dzisiajsza gra nazywa się „Wypełnij lukę”. Polega ona, jak sama nazwa wskazuje, na wypłnieniu luk w taki sposób, aby powstało jakieś słowo.

Jak grać?
– Wymyśl słowo związane ze szkołą
– Następnie napisz je swoim temacie z przerwami w taki sposób, aby reszta mogła zgadnąć w komentarzach o jakie słowo chodzi.

Przykład:
Publikujecie w temacie słowo: „_la_a”
Reszta musi zgadnąć w komentarzach jakie jest to słowo, a w tym przypadku chodzi oczywiście o „klasa”.

Tak jak wczoraj, na poprawnym odgadywaniu można zarobić punkciki, więc zgadujcie poprawnie 🙂

Psssst… Nie zapomnijcie o naszym hasztagu #SchoolDays, dzięki któremu będziemy mogli Was znaleźć i dzięki któremu weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą jest 10 000 punktów i wyprawka szkolna Toluny!

Zabawa trwa tutaj: https://pl.toluna.com/opinions/4258558/Toluna-SchoolDays-Wype%C5%82nij-luk%C4%99

DORE WIEŚCI!
Może już niektórzy z Was zauważyli, że dostępna jest nowa gra na Tolunie. Będziecie mogli się nią cieszyć przez cały czas trwania inicjatywy #SchoolDays. Aby wi nią zagrać należy wejść do sekcji gier (https://pl.toluna.com/games), a następnie kliknąć w „Toluna Brain Trainer”. Podzielcie się na forum swoimi wynikami 🙂

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Powodzenia w dzisiejszym zadaniu!

ZT

glad.jpg

%d blogerów lubi to: