Nowa przygoda wraz z Toluną #SchoolDays: Dołącz do naszej klasy!

Drodzy,

przez cały miesiąc września i odrobinę października, tj. od 10 wrzesnia do 10 października, będziemy mieć na Tolunie prawdziwy powrót do szkoły! Planujemy bardzo dużo konkursów oraz tematów, które mamy nadzieję okażą się dla Was interesujące!
Każdego dnia czeka nas inny konkurs związany w jakiś sposób ze szkołą, dzięki czemu znów będziecie się mogli poczuć jak uczniowie.

Na dobry początek proponujemy wszystkim znaną dobrą grę rozgrzewkową, którą zaczniemy w poniedziałek. Dzięki niej poznacie swoich kolegów z klasy trochę lepiej. Możemy tylko zdradzić, abyście przez weekend pomyśleli nad trzema informacjami o sobie, z czego jedna może być kłamstwem (ale takim wiarygodnym).

Sprawdzajcie na bieżąco swoje powiadomienia, ponieważ niedługo dostępny będzie także nowy numer magazynu Toluny. A tam będziecie mogli przeczytać więcej o naszej nowej inictawyie #SchoolDays.
Poniżej znajduje się lista rzeczy, które możecie we wrześniu wygrać!

Nagrody:

Troje członków społeczności Toluna wygra wyprawkę szkolną, która zawiera:

plecak
powerbank
kubek
ołówek
długopis
zeszyt

Ponadto, troje szczęśliwców wygra:

10 000 punktów
5 000 punktów
3 000 punktów

Przez cały czas trwania #SchoolDays będziecie mieli możliwość zdobycia wielu punktów, które mogą przekroczyć nawet sumę 10 000 punktów, nie przejmujcie się zatem zbytnio jeśli nagroda przypadnie innej osobie 🙂

Wygrani zostaną wybrani na podsawie ilości oraz jakości tworzonej treści na naszym forum, w co wliczają się również komentarze, oraz na ilości wypełninych ankiet.

PAMIĘTAJCIE KONIECZNIE O KAŻDORAZOWYM UŻYCIU HASZTAGU #SCHOOLDAYS. INACZEJ NIE BĘDZIEMY WIEDZIEĆ, ŻE BIERZECIE UDZIAŁ W KONKURSACH!

Do zobaczenia w poniedziałek!

ZT

PL #Schooldays Main Topic

%d blogerów lubi to: