Zmiany na Tolunie

Drodzy Toluńczycy,

niedawno niektórzy z Was zauważyli, że na Tolunie zaszły pewne zmiany.

Jedną z najbardziej dyskutowanych zmian jest zamiana przycisku „ukryj” na przycisk „report”. Chcieliśmy w ten sposób jeszcze bardziej uprościć i usprawnić proces zgłaszania niechciane treści.

1

Teraz, aby zgłosić treść wystarczy kliknąć na przycisk „report”. Zostaniecie następnie przekierowani na stronę, gdzie możecie dokładniej opisać problem. Pola „typ problemu” oraz „szczegóły problemu” zostaną automatycznie wypełnione. Oznacza to, że automatycznie załącza się również ID tematu, dzięki czemu jeszcze szybciej i z większą precyzją będziemy mogli dotrzeć do raportowanych przez Was treści.

Przycisk „report” służy do zgłaszania wyłącznie spamu oraz niechcianej treści. Po zatwierdzeniu przez Was zgłoszenia przyciskiem „wyślij”, zgłoszenie trafia do grupy moderatorów, którzy decydują o dalszych działaniach względem zgłoszonej treści.

2

Ulepszyliśmy również nasz system zabezpieczeń. Od teraz za każdym razem, gdy będziecie chcieli wymienić punkty na nagrody lub zaktualizować swój adres email lub hasło zostaniecie poproszeni o wprowadzenie aktualnego hasła.

3

Kolejną zmiana czeka na Was przy dodawaniu filmów. Od dzisiaj są one wyraźnie większe i bardziej widoczne, aby nikt ich nie przegapił!

4.jpg

Zmieniliśmy również możliwości dodawania zdjęć. Od teraz możecie dodać zdjęcie, które ma 4288×4288 pikseli, pomimo tego, że maksymalna waga zdjęcia nadal wynosi 1MB (pracujemy nad tym, aby i tu zwiększyć nasze możliwości 😉 )

5.jpg

Ostatnią zmianą, którą nie wszyscy jeszcze mogą podziwiać, jest wprowadzenie nowego małego loga widocznego na górze karty przeglądarki. Widzicie je już?

6

Zmiany na Tolunie wciąż trwają, wiele jeszcze przed nami i mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani co my! Nie możemy się z Wami podzielić wszystkimi sekretami, ale jeden możemy Wam juz dziś zdradzić: przycisk „ukryj” wróci na swoje miejsce! 🙂

Dajcie znać koniecznie co myślicie o zmianach. Będziemy Was informować na bieżąco co, jak i kiedy się zmienia.

Wpływajcie na swój świat!

Zespoł Toluna

%d blogerów lubi to: