Jak zgłosić niechcianą treść

Drodzy,

Na Tolunie nie ma przyzwolenia na treść, która razi czy obraża innych uzytkowników, niemniej jest to coś co zawsze może się wydarzyć. Jeśli więc tak się stanie, możecie taką treść nam zgłosić, a my zajmiemy się tym dalej najszybciej jak będziemy mogli. Poniżej znajduje się krótki poradnik jak zgłosić do nas treść używając opcji FLAGI.

Co to jest niechciana treść?

Jeśli post zawiera:

  • wulgarny bądź agresywny język
  • groźby
  • rzeczy powszechnie uznawane za niestosowne (np. porno)
  • obrażanie/bullying
  • cokolwiek co psuje dobrą atmosferę w naszej społeczności

możecie to uznać za niechcianą treść.

Jak taką treść zgłosić?

Zgłaszanie niechcianej treści jest dziecinnie proste. Wszystko, co nalezy zrobić to kliknąć na flagę, która znajduje się w prawym górnym rogu postu. Następnie należy w miejscu wiadomości wpisać „spam” i nacisnąć przycisk „wyślij”. Jeśli chcesz, możesz dodać zdjęcia.

Jeśli niechciana treść znajduje się w komentarzu, proces zgłaszania treści jest trochę inny. W takim przypadku należy zrobić zrzut ekranu, który następnie należy dołączyć jako załącznik do zgłoszenia niechcianej treści. Nie zapomnijcie o linku do całego tematu, który należy załączyć w miejscu wpisywania wiadomości – ta informacja jest nam również potrzebna.

Poniżej znajduje się wideo, które przeprowadzi Ciebie krok po kroku przez proces zgłaszania treści.

Mamy nadzieję, że pozwoli nam to osiągnąć rzeczywiste pozytywne zmiany, które pozwolą nam wszystkim cieszyć się z środowiska, w którym możemy się bez wahania dzielić naszymi opiniami.

Jeśli macie jakieś pytania to możecie zapoznać się z naszymi Warunkami Użytkowania i Członkostwa. Nie wahajcie się też nas zapytać 😊

Miłego dnia!

Zespół Toluny

%d blogerów lubi to: