Toluna-Gifties Wielka zabawa

Drodzy Tolunianie,

Niestety, wszystko ma kiedyś swój koniec, tak i tym razem Toluna zdecydowała pożegnać się z programem Giftie. Niemniej jednak, nie jest to do końca zła wiadomość, ponieważ w związku z nią przygotowaliśmy coś specjalnego!

Aby uczcić rezygnację z programu Giftie z naszego Centrum Nagród, stworzyliśmy pewną grę, która mamy nadzieję, że Wam się spodoba J

W ciągu bieżącego miesiąca, Gifties będą powoli dezaktywowane. Jeśli je wymienicie wszystkie poprawnie, znajdziecie się w gronie 10 zwycięzców. Zostańcie z nami, ponieważ nowy temat może być utworzony w każdym momencie!

A więc, co możesz wygrać?
W każdym temacie, 10 losowo wybranych użytkowników zdobędzie po 1000 punktów każdy. Ponadto, pod koniec miesiąca, 3 użytkowników, którzy udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi, także zdobędą nagrodę-niespodziankę!

Pierwszy temat zostanie utworzony dzisiaj wieczorem (5 września). Tak więc, śledź Zespół Toluna i zwracaj uwagę na Twoje powiadomienia!

*Ten konkurs rozpoczyna się 5 września i kończy 2 października. Ostatni 3 zwycięzcy, którzy otrzymają wiadomość, zostaną ogłoszeni w pierwszym tygodniu października.

Tagi: , , , , ,

%d blogerów lubi to: