#TolunaGetaway- konkurs Instagram&Twitter

Drodzy użytkownicy,

Nie możemy uwierzyć, że to już sierpień! Byłeś już na wakacyjnym urlopie? A może planujesz wyjazd w tym miesiącu? Chcemy to zobaczyć! Pokaż nam zdjęcia z Twojego wypadu wakacyjnego i weź udział w naszym nowym konkursie na Instagramie i Twitterze: #TolunaGetaway! Jak zwykle, wybranych zostanie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają 15.000 punktów każdy  – jeden wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

Aby wziąć udział, wystarczy:

  • Śledzić @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, na którą platformę wchodzisz
  • Wybrać zdjęcie z twojego wakacyjnego wypadu, wrzucić je na Twittera lub Instagrama
  • Oznaczyć swoje zdjęcie hashtagiem #TolunaGetaway
  • Zarówno na Twitterze jak i na Instagramie, musisz śledzić @Toluna żeby się zakwalifikować

Ten konkurs znajduje się wyłącznie na Instagramie&Twitterze. Aby wziąć udział, musisz dodać swoje zdjęcie między 1 a 31 sierpnia.

Z radością ogłaszamy także zwycięzców #TolunaSummer! Pośród setek zabawnych zdjęć, greyviviho została wybrana z Instagrama i ThomKammermann z Twittera. Oboje otrzymają 15.000 punktów. Gratulacje!

Powodzenia wszystkim biorącym udział w #TolunaGetaway! Już nie możemy doczekać się waszych zdjęć.

Do zobaczenia na naszej stronie, Instagramie i Twitterze

Zespół Toluna

 

* Zasady promocji: Zwycięzcy zostaną wybrani losowo do 8 września 2017 roku do godz. 17.00 i muszą przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na Toluna.com lub musi założyć konto, aby otrzymać punkty. Zwycięzca zostanie poinformowany na swoim Instagramie lub Twitterze o tym, że wygrał. Posty nie mogą zawierać żadnych wulgaryzmów, treści obraźliwych, grożących innym, wprowadzających w błąd, obelżywych, nękających, zniesławiających, oszczerczych, nieprawdziwych lub naruszających prywatność innych. Toluna rezerwuje sobie prawo do przeglądania wszystkich postów tej treści oraz do odebrania punktów użytkownikom, którzy naruszają powyższe zasady.

 

%d blogerów lubi to: