Konkurs #TolunaFamily2!!!

Drodzy użytkownicy,

Zwierzęta wywołują u Nas uśmiech na twarzy. Od złotch rybek do psów, domowe zwierzaki o różnych kształtach i rozmiarach. Pokaż nam swoje zwierzątko domowe i weź udział w nowym konkursie na Instagramie i Twitterze: #TolunaLovesPets!

Jak zwykle, będzie dwóch zwycięzców, którzy otrzymaja po 15,000 punktów – jeden z Instagrama, jeden z Twittera.

AprilPets_PL

Aby wziąć udział należy:

  • Śledzić profil @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności, z którego portalu chcesz skorzystać, aby wziąć udział w konkursie.
  • Wybrać zdjęcie domowego zwierzaka i udostępnić zdjęcie na Instagramie lub Twitterze.
  • Zdjęcie oznaczyć hasztagiem #TolunaLovesPets.
  • Zarówno na Instagramie jak i na Twitterze, musisz śledzić @Toluna, aby spełnić zasady konkursu.

Konkurs jest prowadzony wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Aby wziąć udział w konkursie, musisz opublikować zdjęcie pomiędzy 1 a 30 kwietnia.

Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców #TolunaFamily2! Spośród tysiąca zgłoszeń mpbern78 została wybrana z Instagrama, a mimilinda1978  z Twittera. Zwycięzcy dostaną po 15,000 punktów. Gratulacje!

TolunaFamily2 Instagram Winner

TolunaFamily2 Twitter Winner

 

Powodzenia w konkursie #TolunaLovesPets! Czekamy na Wasze prace konkursowe.

Do zobaczenia na Instagramie i Twitterze!

Zespół Toluna

*Regulamin: Zwycięzcy zostaną wybrani przypadkowo do 8 maja, godz. 17:00 EST i muszą spełniać warunki konkursu. Uczestnicy konkursu muszć mieć konto na portalu Toluna.com lub mieć w planach założenie konta,  aby punkty mogły zostać przyznane. Punkty wpłyną na konta zwycięzców w ciągu 5 dni od zamknięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez Instagrama bądź Twittera. Posty nie mogę zawierać obraźliwych, obscenicznych, napastliwych, oszczerczych, zniesławiających, nieprawdziwych, wprowadzających w błąd lub naruszających czyjąś prywatność słów i wyrażeń. Toluna zastrzega sobie prawo do dokonania przeglądu wszystkich opinii pod pracami konkursowymi i wstrzymania punktów użytkownikom naruszającym zasady wymienione powyżej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: