Konkurs #TolunaFamily2!!!

Drodzy użytkownicy,

Rodzina jest bardzo ważną częścią naszego życia. Niektórzy są bardzo zżyci ze swoją rodziną, inni zakładają własne rodziny i otaczają się kochającymi ludźmi. Mamy rodzinę z krwi, możemy mieć rodzinę w pracy czy stworzyć rodzinę z zwierzętami!  Pokaż nam swoją rodzinę i weź udział w nowym konkursie na Istagramie i Twitterze: #TolunaFamily2!

Jak zwykle, będzie dwóch zwycięzców, którzy otrzymaja po 15,000 punktów – jeden z Instagrama, jeden z Twittera.

marchfamily_pl-needs-dates

Aby wziąć udział należy:

  • Śledzić profil @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności, z którego portalu chcesz skorzystać, aby wziąć udział w konkursie.
  • Wybrać zdjęcie Twojej Rodziny i oznaczyć je hasztagiem #TolunaFamily2.
  • Udostępnić zdjęcie na Instagramie lub Twitterze.
  • Zarówno na Instagramie jak i na Twitterze, musisz śledzić @Toluna, aby spełnić zasady konkursu.

Konkurs jest prowadzony wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Aby wziąć udział w konkursie, musisz opublikować zdjęcie pomiędzy 1 a 31 marca.

Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców #TolunaLove! Spośród tysiąca zgłoszeń angelaribeiro64 została wybrana z Instagrama, a caroo1705 z Twittera. Zwycięzcy dostaną po 15,000 punktów. Gratulacje!
toluna-love-instagram-winner

toluna-love-twitter-winner-name-erased

 

Powodzenia w konkursie #TolunaFamily2! Czekamy na Wasze prace konkursowe.

Do zobaczenia na Instagramie i Twitterze!

Zespół Toluna

*Regulamin: Zwycięzcy zostaną wybrani przypadkowo do 8 marca, godz. 17:00 EST i muszą spełniać warunki konkursu. Uczestnicy konkursu muszć mieć konto na portalu Toluna.com lub mieć w planach założenie konta,  aby punkty mogły zostać przyznane. Punkty wpłyną na konta zwycięzców w ciągu 5 dni od zamknięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez Instagrama bądź Twittera. Posty nie mogę zawierać obraźliwych, obscenicznych, napastliwych, oszczerczych, zniesławiających, nieprawdziwych, wprowadzających w błąd lub naruszających czyjąś prywatność słów i wyrażeń. Toluna zastrzega sobie prawo do dokonania przeglądu wszystkich opinii pod pracami konkursowymi i wstrzymania punktów użytkownikom naruszającym zasady wymienione powyżej.

Tagi: , , , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: