Konkurs #TolunaLove!!!

Drodzy użytkownicy,

Walentynki już tuż, tuż, więc chcemy zobaczyć jak wygląda Twoja miłość. Pokaż nam, jak wygląda Twoja miłość do wszystkiego i wszystkich, od samochodu, przez zwierzęta, na ludziach kończąc. Weź udział w nowym konkursie na Instagramie i Twitterze: #TolunaLove! Jak poprzednio, będzie dwóch zwycięzców, którzy otrzymają po 15,000 punktów – jeden z Instagrama, jeden z Twittera.

februarylove_pl

Aby wziąć udział należy:

  • Śledzić profil @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności, z którego portalu chcesz skorzystać, aby wziąć udział w konkursie.
  • Wybrać zdjęcie Twojej miłości i oznaczyć je hasztagiem #TolunaLove.
  • Udostępnić zdjęcie na Instagramie lub Twitterze.
  • Zarówno na Instagramie jak i na Twitterze, musisz śledzić @Toluna, aby spełnić zasady konkursu.

Konkurs jest prowadzony wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Aby wziąć udział w konkursie, musisz opublikować zdjęcie pomiędzy 1 a 28 lutego.

Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców #TolunaSmile! Spośród tysiąca zgłoszeń amal_enna została wybrana z Instagrama, a nancymglay z Twittera. Obie Panie dostaną 15,000 punktów. Gratulacje!

tolunasmile-tw-winnertolunasmile-ig-winner

 

Powodzenia w konkursie #TolunaLove! Czekamy na Wasze prace konkursowe.

Do zobaczenia na Instagramie i Twitterze!

Zespół Toluna

*Regulamin: Zwycięzcy zostaną wybrani przypadkowo do 8 marca, godz. 17:00 EST i muszą spełniać warunki konkursu. Uczestnicy konkursu muszć mieć konto na portalu Toluna.com lub mieć w planach założenie konta,  aby punkty mogły zostać przyznane. Punkty wpłyną na konta zwycięzców w ciągu 5 dni od zamknięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez Instagrama bądź Twittera. Posty nie mogę zawierać obraźliwych, obscenicznych, napastliwych, oszczerczych, zniesławiających, nieprawdziwych, wprowadzających w błąd lub naruszających czyjąś prywatność słów i wyrażeń. Toluna zastrzega sobie prawo do dokonania przeglądu wszystkich opinii pod pracami konkursowymi i wstrzymania punktów użytkownikom naruszającym zasady wymienione powyżej.
%d blogerów lubi to: