Pokaż nam swoich przyjaciół i wygraj 15,000 punktów!

Drodzy Użytkownicy,

Na pewno macie najlepszego przyjaciela (lub przyjaciół)! Zróbcie sobie z nim (lub z nimi) zdjęcie i pokażcie je nam! (czworonożni przyjaciele również będą brani pod uwagę). Weźcie udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i Twitterze:  #TolunaFriends! Jak zawsze, dwóch zwycięzców otrzyma po 15,000 punktów – jeden zostanie wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

Toluna_BestFriend_PL

Aby wziąć udział:

  • Śledź nas na @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, z której z tych dwóch stron wyślesz swoje zgłoszenie konkursowe
  • Dodaj na Twittera lub Instagrama zdjęcie ze swoim przyjacielem lub przyjaciółmi
  • Oznacz zdjęcie hashtagiemg #TolunaFriends
  • Musisz śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak i Instagramie, aby móc wziąć udział w konkursie

Konkurs odbywać się będzie wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Czas na wysłanie zdjęcia macie od 1 do 30 września.

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu #TolunaTravel! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie wspaniałych zdjęć. Zwycięzcami zaś zostają, @flysilviafly ze zgłoszeń na Instagramie oraz @conleo54  z Twittera. Zwycięzcy otrzymają 15,000 punktów. Gratulacje!

Zwycięzca z Instagrama

IG winner _flysilviafly

Zwycięzca z Twittera

TW winner _conleo54

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu #TolunaFriends! Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Do zobaczenia na Tolunie, Instagramie lub Twitterze.

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani w okolicach 8 października 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: