Podziel się swoimi podróżami i wygraj 15,000 punktów w konkursie #TolunaTravel!

Drodzy Użytkownicy,

Czy tego lata wybraliście się w podróż? Czy planujecie pojechać gdzieś w tym miesiącu lub zwiedzić nieznane Wam dotąd miasto w Waszym regionie? Zróbcie zdjęcie upamiętniające Wasze wycieczki w tym miesiącu (na przykład: krajobraz, znane zabytki, środek transport, który dowiózł Was na miejsce, zdjęcie z wyprawy do parku lub nawet z odwiedzin u babci) i weźcie udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i Twitterze:  #TolunaTravel! Jak zawsze, dwóch zwycięzców otrzyma po 15,000 punktów – jeden zostanie wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

Toluna_Travel_PL

Aby wziąć udział:

  • Śledź nas na @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, z której z tych dwóch stron wyślesz swoje zgłoszenie konkursowe
  • Zrób zdjęcie upamiętniające Twoją podróż i wstaw je na Instagrama lub Twittera. Pamiętaj, aby opisać miejsce, w którym zdjęcie zostało zrobione!
  • Oznacz zdjęcie hashtagiem #TolunaTravel
  • Musisz śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak i Instagramie, aby móc wziąć udział w konkursie

Konkurs odbywać się będzie wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Czas na wysłanie zdjęcia macie od 1 do 31 sierpnia

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu #TolunaPets2. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie wspaniałych zdjęć. Zwycięzcami zaś zostają @davi411c ze zgłoszeń na Instagramie, oraz @silkywaytomars  z Twittera. Zwycięzcy otrzymają 15,000 punktów. Gratulacje!

Zwycięzca z Instagrama

tolunapets2 ig winner

Zwycięzca z Twittera

tolunapets2 tw winner

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu #TolunaTravel! Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Do zobaczenia na Tolunie, Instagramie lub Twitterze.

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani w okolicach 8 września 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerów lubi to: