Zrób zdjęcie swojemu pupilowi i wygraj 15 000 punktów w konkursie #TolunaPets2!

Drodzy Użytkownicy,

Czy macie w domu zwierzaka? Jeśli tak, pochwalcie się nim! Zróbcie zdjęcie swojemu kotu, psu, rybkom, żółwiowi, chomikowi lub jakiemukolwiek innemu pupilowi i weźcie udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i Twitterze: #TolunaPets2! Jak zawsze, dwóch zwycięzców otrzyma po 15,000 punktów – jeden zostanie wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

TolunaPets2_PL

Aby wziąć udział:

  • Śledź nas na @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, z której z tych dwóch stron wyślesz swoje zgłoszenie konkursowe
  • Zrób zdjęcie swojemu pupilowi!
  • Oznacz zdjęcie hashtagiem #TolunaPets2
  • Musisz śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak i Instagramie, aby móc wziąć udział w konkursie

Konkurs odbywać się będzie wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Czas na wysłanie zdjęcia macie od 1 do 31 lipca

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu #TolunaBooks. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie wspaniałych zdjęć. Zwycięzcami zaś zostają @wonderbookland ze zgłoszeń na Instagramie, oraz @StephMWard z Twittera. Zwycięzcy otrzymają 15,000 punktów. Gratulacje!

Zwycięzca z Instagrama

instagram winnerrwadwd

Zwycięzca z Twittera

twitter winner2222

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu #TolunaPets2! Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Do zobaczenia na Tolunie, Instagramie lub Twitterze.

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani w okolicach 6 sierpnia 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

Tagi: , , , ,

One response to “Zrób zdjęcie swojemu pupilowi i wygraj 15 000 punktów w konkursie #TolunaPets2!”

  1. jmmjk4 says :

    Witam,chciałbym dodać zdjęcie ale mam problem nie umiem tego zrobić,czy ktoś może mi pomóc,dzięki,Marek

%d blogerów lubi to: