Czytaj z Toluną i wygraj 15,000 punktów w konkursie #TolunaBooks!

Witajcie,

Jesteście molami książkowymi? Lubicie być na bieżąco z nowościami literackimi? Weźcie udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i Twitterze #TolunaBooks i pokażcie nam swoje ulubione książki lub te, które właśnie czytacie! Jak zawsze, dwóch zwycięzców otrzyma po 15,000 punktów – jeden zostanie wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

Instagram Toluna Books_PL

Aby wziąć udział:

  • Śledź nas na @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, z której z tych dwóch stron wyślesz swoje zgłoszenie konkursowe
  • Zrób zdjęcie swojej ulubionej książce lub tej, którą właśnie czytasz!
  • Oznacz zdjęcie hashtagiem #TolunaBooks
  • Musisz śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak i Instagramie, aby móc wziąć udział w konkursie

Konkurs odbywać się będzie wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Czas na wysłanie zdjęcia macie od 1 do 30 czerwca.

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu #TolunaDinner. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie wspaniałych zdjęć. Zwycięzcami zaś zostają @saretta1979 ze zgłoszeń na Instagramie, oraz @LisbethGlud z Twittera. Zwycięzcy otrzymają 15,000 punktów. Gratulacje!

  • Zwycięzca z Instagrama

instagram winner11

  • Zwycięzca z Twittera

twitter winner111

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu #TolunaBooks! Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Do zobaczenia na Tolunie, Instagramie lub Twitterze.

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani w okolicach 6 lipca 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

Tagi: , , , , ,

%d blogerów lubi to: