Pokaż Tolunie, co jesz na kolację i wygraj 15,000 punktów w konkursie #TolunaDinner!

Drodzy Użytkownicy,

Uwolnijcie śpiącego w Was smakosza i pokażcie Tolunie, co jecie na kolację biorąc udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i Twitterze: #TolunaDinner! Jak zawsze, dwóch zwycięzców otrzyma po 15,000 punktów – jeden zostanie wybrany z Instagrama, drugi z Twittera.

Instagram Toluna Dinner_PL

Aby wziąć udział, wystarczy:

  • Śledzić nas na @Toluna na Instagramie lub Twitterze, w zależności od tego, z której z tych dwóch stron wyślesz swoje zgłoszenie konkursowe
  • Pokaż nam, co jesz na kolację! Podziel się swoimi ulubioymi przepisami, pokaż, co właśnie jesz, lub co chciałbyś zjeść na kolację!
  • Oznacz zdjęcie hashtagiem #TolunaDinner
  • Musisz śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak I Instagramie aby móc wziąć udział w konkursie

Konkurs odbywać się będzie wyłącznie na Instagramie i Twitterze. Czas na wysłanie zdjęcia macie od 1 do 31 maja!

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu #TolunaSeasons. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie wspaniałych zdjęć pokazujących pory roku. Zwycięzcami zaś zostają @quelladeimuffin ze zgłoszeń na Instagramie oraz @KatrienHero z Twittera. Zwycięzcy otrzymają 15,000 punktów. Gratulacje!

111

222

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu #TolunaDinner! Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Do zobaczenia na Tolunie, Instagramie lub Twitterze.

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani 5 czerwca 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: