Tylko w maju: Zdobądź podwójną ilość punktów za udział w Toluna Quick Surveys!

Drodzy Użytkownicy,

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Tylko w maju, biorąc udział w Toluna Quick Surveys, które znajdziecie na naszej stronie, bedziecie zdobywać za ich rozwiązywanie dwa razy więcej punktów niż normalnie. Czym są Quick Survey? Są to ankiety, które zawierają tylko kilka pytań i za które możecie zarobić do 500 punktów.

tqs PL

Jak wziąć udział:

 1. Zaloguj się na Tolunę
 2. Weź udział w krótkiej ankiecie, jakiejkolwiek, za którą zdobyć można do 500 punktów
 3. Zdobędziesz podwójną ilość punktów za rozwiązanie ankiety!

Do zobaczenia na naszej stronie,

Zespół Toluna

Tagi: , , , ,

8 responses to “Tylko w maju: Zdobądź podwójną ilość punktów za udział w Toluna Quick Surveys!”

 1. kitsune says :

  A ja dostaję 15 punktów, nie 30…

  • Toluna says :

   Witamy! Prosimy uprzejmie o podanie nazwy ankiety, za którą dostała Pani mniej punktów, niż przewidywano. Pozdrawiamy serdecznie!

 2. Nowak says :

  w którym miejscu znajdują sie te ankiety?

  • Toluna says :

   Witaj! Ankiety znajdują się na stronie Toluny w zakładce „Ankiety”. Zapraszamy do udziału!

   • rolowanie1 says :

    U mnie sytuacja jest taka,że zarejestrowałem się w Toluna i nie mogę uzupełnić swoich danych osobowych w moim profilu.Dzieje się to tak dlatego,że przycisk-Zapisz nie działa tak jakby był zablokowany a to skutkuje tym,że nie mogę dostawać ankiet i zdobywać jakichkolwiek punktów bo wszędzie wyświetla mi się komunikat,że w pełni nie uzupełniłem swojego profilu.Wysłałem 2 emaile do Toluna związane z tym problemem ale narazie nie otrzymałem odpowiedzi.Czekam na naprawienie tego problemu zwiazanym z przyciskiem-Zapisz,który u mnie nie działa i nie zapisuje moich danych osobowych w profilu.

  • bozena says :

   Quick Surveys!

 3. edek535 says :

  Witam.22 maja wypełniałam ankietę na temat sprzętu gospodarczego.W pytaniu końcowym o ilość dzieci strona pokazywała mi,że ilość się nie zgadza.Być może gdzieś zrobiłam błąd,ale raczej sprawdzam dokładnie co wpisuję i tylko prawdziwe dane.Proszę o sprawdzenie tego problemu.Dziękuję.

%d blogerów lubi to: