Powiedz Tolunie, co Cię uszczęśliwia i wygraj nawet 10,000 punktów!

Drodzy Użytkownicy!

Pragniemy podzielić się z Wami czymś wyjątkowym! Jeden z pracowników Toluny z naszego biura w Timișoarze (Rumunia) wybrał się na 10-tygodniowy rajd rowerowy. Pojedzie przez Rumunię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Armenię i Iran. Podczas swojej wyprawy, Silviu będzie zbierał datki, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Jeśli chcecie śledzić na bieżąco wyprawę Silviu, wejdzcie na jego stronę na Facebooku klikając tutaj

Postanowiliśmy z tej okazji ogłosić specjalny konkurs na cześć Silviu i jego dobroczynnej wyprawy. Możecie wygrać w nim nawet 10,000 punktów!  Zasady są proste: Napiszcie w jednym zdaniu o tym, co Was uszczęśliwia!

HAPPINESS_PL

Konkurs będzie odbywał się na stronie Toluna,  Instagramie lub Twitterze od 13 do 27 kwietnia 2015. Aby wziąć w nim udział:

Na Tolunie:

  • Aby wziąć udział, kliknijcie tutaj, i w komentarzach do tematu napiszcie w jednym zdaniu, co Was uszczęśliwia!
  • Wszyscy Użytkownicy, którzy wezmą udział w konkursie, otrzymają 100 punktów, natomiast 3 użytkowników ma szansę zdobyć 1,000 punktów!
  • Każdy z 3 międzynarodowych zdobywców głównej nagrody otrzyma również szkic autorstwa Silviu sporządzony podczas wyprawy!

Na Twitterze i Instagramie:

  • Użytkownicy z Twittera: śledźcie nas na @Toluna
  • Użytkownicy z Instagrama: śledźcie nas na @Toluna
  • Zróbcie zdjęcie temu, co Was uszczęśliwia i otagujcie je hashtagiem #TolunaHappinessProject
  • Jeden zwycięzca z Twittera i jeden z Instagrama wygrają po 10,000 punktów każdy!

Do zobaczenia na Tolunie,

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani 12 maja 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 15 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy biorący udział w konkursie poprzez stronę Toluna.com zostaną poinformowani o wygranie przez e-mail. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie lub Twitterze. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: