Ciesz się zmieniającą się pogodą i wygraj 15,000 punktów z #TolunaSeasons!

Drodzy Użytkownicy,

Lubicie wiosnę, czy może wolicie jesień? Zatrzymajcie się na chwilę, aby zachwycić się urokiem zmieniających się pór roku i podzielcie się tym z Toluną! Weźcie udział w naszym nowym konkursie fotograficznym na Instagramie i Twitterze: #TolunaSeasons! Jak zwykle wybierzemy jednego zwycięzcę ze zgłoszeń na Instagramie oraz jednego z Twittera, a każdy z nich będzie miał szansę wygrać 15,000 punktów.

Instagram Toluna Seasons_PL

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  • Śledzić @Toluna na Instagramie
  • Dodać zdjęcie swojej ulubionej pory roku: kwitnących wiosennych kwiatów lub kolorowych jesiennych liści!
  • Otagować zdjęcie hashtagiem #TolunaSeasons
  • Ważne! Aby wziąć udział w konkursie, należy śledzić @Toluna zarówno na Twitterze, jak i Instagramie

 

Powyższy konkurs odbywać się będzie jedynie na Instagramie i Twitterze. Na dodawanie zdjęć macie czas od 1 do 30 kwietnia.

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców marcowego konkursu na Instagramie, #TolunaGO: @lara_stre ze zgłoszeń na Instagramie, oraz @narniadrenaline wybrana z Twittera. Każda z nich wygrywa 15,000 punktów. Gratulacje!

Zwycięzca z Instagrama:

instagram winner

Zwycięzca z Twittera:

Twitter winner

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna.

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani 6 maja 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

Tagi: , , , , ,

%d blogerów lubi to: