Wygraj 15,000 punktów świętując w konkursie #TolunaCelebrate

Drodzy użytkownicy,

Toluna już przygotowuje się na nadejście świąt. Zgodnie z tradycją dawania prezentów, w tym miesiącu nagrodzimy aż 4 zwycięzców, którzy wygrają 15 000 punktów w naszym konkursie na Instagramie #TolunaCelebrate! Dwóch zwycięzców wybierzemy ze zgłoszeń na Instagramie, a pozostałych dwóch z Twittera.

Instagram TolunaCelebrate_PL

Uczestnictwo jest proste, wystarczy jednie:

  • Śledzić @Toluna na Instagramie
  • Dodać zdjęcie pokazujące, jak spędzasz święta. Jeśli zdjęcie zostało dodane wcześniej, musisz dodać je ponownie.
  • Otaguj zdjęcie hashtagiem #TolunaCelebrate.
  • Masz też Twittera? Śledź @Toluna na Twitterze i tweetnij nam swoje zgłoszenie, tagując je takim samym hashtagiem, a zdobędziesz szansę na zostanie drugim wygranym!

Pamiętaj, jedynie tym razem wygrają cztery osoby – dwie z Instagrama i dwie z Twittera.

Ten konkurs jest ekskluzywny dla Instagrama i Twittera. Musisz dodać swoje zdjęcie między 1 a 31 grudnia, aby wziąć udział.

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców listopadowego konkursu na Instagramie #TolunaPets: ChristieRoset ze zgłoszeń na Instagramie i Beatriznikki wybrana z Twittera. Każda z nich wygrała 15.000 punktów. Gratulacje!

instagram winner       twitter winner

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna.

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani 6 stycznia 2015 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: