Wygraj 15,000 punktów w naszym nowym konkursie na Instagramie: Zwierzaki Toluny!

Drodzy użytkownicy,

Zawołajcie swoje zwierzaki, bo to właśnie one mogą wam pomóc wygrać 15,000 punktów w naszym nowym konkursie na Instagramie #TolunaPets!

Instagram_Nov_PL

Uczestnictwo jest proste, wystarczy jednie:

  • Śledzić @Toluna na Instagramie
  • Dodać zdjęcie swojego zwierzaka. Jeśli zdjęcie zostało dodane wcześniej, musisz dodać je ponownie.
  • Otaguj zdjęcie hashtagiem #TolunaPets.
  • Masz też Twittera? Śledź @Toluna na Twitterze i tweetnij nam swoje zgłoszenie, tagując je takim samym hashtagiem, a zdobędziesz szansę na zostanie drugim wygranym!

Pamiętaj, zostanie wybranych dwóch zwycięzców – jeden z Twittera i jeden z Instagrama.

Ten konkurs jest ekskluzywny dla Instagrama i Twittera. Musisz dodać swoje zdjęcie między 1 a 30 listopada, aby wziąć udział.

Mamy również przyjemność ogłosić zwycięzców październikowego konkursu na Instagramie #TolunaBFF: Testadilana ze zgłoszeń na Instagramie i MarianaJacobini wybrana z Twittera. Każda z nich wygrała 15.000 punktów. Gratulacje!

Instagram

instagram winner

Twitter

twitter winner

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna.

**Zasady konkursu: Zwycięzcy zostaną wylosowani 3 grudnia 2014 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: