Jak zwiększyć ilość obserwujących (followerów)

Społeczność Toluna oferuje milionom użytkowników na całym świecie szansę na wyrażanie ich opinii. W tym krótkim poradniku opiszemy, jak zapewnić sobie najwięcej rozrywki na Tolunie i zdobyć jak największą ilość obserwujących (followerów).

Jako członek społeczności Toluna z pewnością zauważyłeś, że jest to bardzo przyjazne miejsce, pełne potencjalnych przyjaciół.

dobloga

Oto kilka prostych wskazówek, aby poznać nowych przyjaciół i zwiększyć ilość oberwujących:

  1. Jeśli skomentowałeś temat jakiegoś użytkownika, lub zagłosowałeś w jego głosowaniu, odwiedź jego profil i zostaw tam komentarz. Przedstaw się, daj mu znać, że wziąłeś udział w jego treściach. Większość osób odwdzięczy się tym samym.
  2. Wyślij Giftie! Wysłanie komuś giftie kosztuje jedynie kilka punktów, a zapewni Ci nowego przyjaciela, który z pewnością doceni Twój gest.
  3. Obserwuj innych. W ten sposób możesz nawiązać relacje z użytkownikami, którzy Twoim zdaniem tworzą świetne treści. Gdy zaczniesz ich obserwować, otrzymają notyfikację, a następnie mogą odwdzięczyć się tym samym!

Kierując się tymi prostymi wskazówkami nie tylko lepiej odkryjesz społeczność Toluna oraz poznasz opinie innych, ale nawet możesz nawiązać wieloletnie przyjaźnie, tak jak wielu z naszych użytkowników. Więc nie wstydź się i przedstaw się innym! Mamy nadzieję, że ten poradnik pomógł rozwiać niektóre wątpliwości.

Pozdrawiamy,

Zespół Toluna. J

%d blogerów lubi to: