Wygraj 15,000 punktów w nowym Konkursie na Instagramie – Powrót do szkoły!

Drodzy użytkownicy,

Wakacje i ciepła pogoda powoli dobiegają końca i wszyscy przygotowują się do powrotu do szkoły oraz ciężkiej pracy. Podziel się z nami swoimi ulubionymi momentami i wygraj 15,000 punktów!

 

Instagram_school_PL

 

Udział jest bardzo prosty. Musisz jedynie:

  • Śledzić @Tolunana Instagramie
  • Dodać zdjęcie z Twoimi przygotowaniami do powrotu do szkoły lub pracy
  • Otaguj swoje zdjęcie hashtagiem #TolunaBTS
  • Czy masz konto także na Twitterze? Możesz tweetnąć nam swoje zgłoszenie! Będziemy nagradzać wszystkie zgłoszenia na @Toluna

 

Ten konkurs jest prowadzony ekskluzywnie na Instagramie i Twitterze. Musisz wysłać nam swoje zdjęcie między 1 a 30 września.

Kontynuując dobre wiadomości, z wielką przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę konkursu #TolunaSummer na Instagramie: MartinaPinna. Gratulujemy 15,000 punktów! Zachęcamy wszystkich do złożenia gratulacji na ścianie zwycięzcy.

instagram winner

Do zobaczenia na portalu i na Instagramie,

Zespół Toluna.

 

**Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 1 października 2014 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: