Wygraj 15,000 punktów w Wakacyjnym Konkursie Toluny na Instagramie

Drodzy użytkownicy!

Co robicie tego lata? Podzielcie się z Toluną Waszymi zdjęciami ulubionych wakacyjnych zajęć, aby mieć szansę na wygranie 15,000 punktów w Wakacyjnym Konkursie Toluny na Instagramie!

 

Instagram_summer_PL

 

Żeby wziąć udział, wystarczy że:

  • Śledzisz @Toluna na Instagramie
  • Dodasz zdjęcie ulubionego wakacyjnego zajęcia
  • Otagujesz zdjęcie hashtagiem #TolunaSummer
  • Czy masz również konto na Twitterze? Możesz powiadomić nas o Twoim uczesnictwie wysyłając tweeta. Będziemy retweetować wszystkie zgłoszenia na @Toluna.

 

Ten konkurs jest prowadzony ekskluzywnie na Instagramie i Twitterze. Musisz dodać swoje zdjęcie między 1 a 30 sierpnia.

Kontynuując dobre wiadomości, z wielką przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę konkursu #TolunaMovies na Instagramie: Connie_tngl. Gratulujemy! Zachęcamy wszystkich do złożenia gratulacji na ścianie zwycięzcy.

 

repost

Do zobaczenia na portalu i na Instagramie,

Zespół Toluna.

 

**Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 1 września 2014 o godzinie 17 EST. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w 5 dni po wylosowaniu zwycięzcy i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: