Mistrzostwa Świata Toluny

Drodzy użytkownicy,

Dziękujemy za udział w ostatnim konkursie na Top Chef’a Toluny (#TolunaTopChef). Zwycięzcą został użytkownik @Valentinaterzo a oto zwycięskie zdjęcie. Gratulujemy!

Image

Z radością ogłaszamy nasz kolejny konkurs: #TolunaWorldCup. Pokaż jak kibicujesz swojej ulubionej drużynie i wygraj 15,000 punktów!

 

Oto szczegóły naszego nowego konkursu na Instagramie. Aby się zakwalifikować:

  1. Musisz obserwować @Toluna na Instagramie
  2. Udostępnij zdjęcie jak kibicujesz, oglądasz mecz podczas Mistrzostw Świata
  3. Musisz otagować swoje zdjęcie używając hashtaga #TolunaWorldCup
  4. Jesteś użytkownikiem Twittera? Otweetuj nas!

Ten konkurs jest organizowany wyłącznie na Instagramie. Twój post musi zostać zamieszczony na Twoim koncie do 30 czerwca 2014.

Życzymy powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 30 czerwca 2014 o godzinie 17. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcy w przeciągu 5 dni od rozstrzygnięcia i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

 

%d blogerów lubi to: