Wiosna w pełni! Wiosenny konkurs Toluny na Instagramie

Drodzy użytkownicy! 

Dziękujemy za udział w naszym konkursie #TolunaDIY na Instagramie! Było nam bardzo miło zobaczyc nadesłane przez Was zdjęcia. Zwycięzcą został użytkownik: Sandyna:

Image

W tym wiosennym czasie mamy dla Was kolejny konkurs, Wiosenny Konkurs na Instagramie #TolunaSpring!

Image

Nagrodzimy nietylko jednego użytkownika – ale aż czterech członków po 15,000 punktów!  

Oto szczegóły naszego nowego konkursu na Instagramie. Aby się zakwalifikować:

  1. Musisz obserwować @Toluna na Instagramie
  2. Opublikuj zdjęcie tego co najbardziej lubisz w wiośnie
  3. Musisz otagować swoje zdjęcie używając hashtaga #TolunaSpring

Ten konkurs jest organizowany wyłącznie na Instagramie. Twój post musi zostać zamieszczony na Twoim koncie do 15 Maja, do godziny 17.00

Życzymy powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna

**Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 19 Maja 2014 o godzinie 8. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w piątek 27 grudnia 2013 o godzinie 23 i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: