Nowi partnerzy w Centrum Nagród Toluny

Drodzy użytkownicy,

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

Już od dziś możecie znaleźć w naszym Centrum Nagród niespotykane nagrody. Z ogromną przyjamnością przedstawiamy Wam naszych nowych partnerów:

ImageTesco działa na polskim rynku od kilkunastu lat, jako czołowa sieć sklepów samoobsługowych. Dzięki elektronicznej karcie podarunkowej masz możliwość płacić za dokonane zakupy zarówno w ponad 450 sklepach jak i na stacjach paliw Tesco. W prosty i szybki sposób poprzez stronę http://www.tesco.pl możesz sprawdzić dostępne środki na koncie.

ImageSmyk.com to przede wszystkim sprawne i szybkie zakupy online. Po raz pierwszy tak kompleksowa oferta produktów dla dzieci zebrana w jednym miejscu. Oferta tradycyjnych salonów Smyk została wzbogacona o nowe kategorie i produkty. Zakupy w Smyk.com to gwarancja najlepszej jakości produktów. Zaletą sklepu Smyk.com jest także szybki czas realizacji zamówienia – już od 24 godzin. Większość produktów można także odebrać w sieci salonów EMPIK (ponad 170 placówek). Smyk.com to nie tylko sklep, ale miejsce przyjazne dzieciom i opiekunom. Możliwość komentowania i oceniania produktów przez użytkowników ułatwia zakupy. To także miejsce z poradami dotyczącymi rodzicielstwa i wychowania oraz rozbudowane forum dyskusyjne.

ImageEmpik.com to sklep internetowy działający na polskim rynku od 1999 roku. W szerokiej ofercie znajdują się: prasa, książki, muzyka, filmy, multimedia, nowe technologie, art&pap, bilety, a od niedawna również podróże (empik travel). Empik.com jest w czołówce najczęściej odwiedzanych witryn e-commerce w Polsce i jednym z liderów tej branży. Ekarta Prezentowa to wirtualna karta w postaci kodu alfanumerycznego, który umożliwia dokonywanie zakupów w sklepie.

ImageKupon Premiowy Pass jest akceptowany m.in. w sklepach RTV-AGD, perfumeriach, sklepach typu Dom i Ogród, salonach jubilerskich, sklepach odzieżowych, sportowych, na stacjach paliw, w szeroko rozumianych punktach sprzedaży detalicznej, a także w wielu innych placówkach handlowo – usługowych. Lista punktów akceptujących Kupon Premiowy dostępna pod linkiem https://dlaciebie.sodexo.pl/kupony/.Sodexo Benefits & Rewards Services działa na polskim rynku od maja 1998 roku. Spółka należy do międzynarodowej Grupy Sodexo, która od ponad 40 lat specjalizuje się w świadczeniu usług podnoszących Jakość Codziennego Życia. W kilku ogólnych liczbach Grupa Sodexo to 50 milionów konsumentów każdego dnia, 380 000 pracowników, 80 krajów.

Już od dzisiaj możecie wymienić zdobyte punkty na nasze nowe wspaniałe nagrody!!!

Pozdrawiamy,

Zespół Toluna

 

 

 

%d blogerów lubi to: