Samouczek – Jak zdobywać punkty za tworzenie treści na Tolunie?

Drodzy użytkownicy,

Jak zapewne wiecie, Toluna nagradza swoich uzytkowników punktami każdego dnia za tworzenie treści o wysokiej jakości, takich jak: Głosowania, Tematy, Kciuki w górę i Pojedynki!

Możecie zdobyć 100, 500 lub 1000 punktów za każdą stworzoną treść.

Oto wskazówki Toluny jak stworzyć treść, która zostanie nagrodzona:

  • Zawsze wykorzystuj narzędzia wizualne: Nieistotne czy wolisz filmy czy zdjęcia, zawsze korzystaj z narzędzi wizualnych podczas tworzenia wpisów. Nie masz pod ręką zdjęcia czy filmu? Nie ma problemu, kliknij na ikonę kamery lub aparatu aby wybrać obrazy.Image
  • Sprawdź słownictwo i gramatykę: Zanim opublikujesz post, poświęć minutę na przeczytanie albo sprawdzenie swojego wpisu!
  • Nowe tematy: Czytałeś/aś ostatnio interesujący artykuł? Może jest coś co Cię zastanawia w tym tygodniu? Twórz Głosowania, Tematy, Kciuki w górę i Pojedynki  i przedyskutuj to z innymi użytkownikami. Toluna zawsze szuka ciekawych I wciagających dyskusji.
  • Kontaktuj się z innymi użytkownikami: Inni użytkownicy głosują i komentują Twoje wpisy? Podziękuj im na ich ścianach lub odpowiedz na ich komentarze! Im więcej interesujących rozmów, tym lepiej!

Punkty przyznajemy również za zamieszczanie opinii! Nie wahajcie się uczestniczyć w dyskusjach i publikować komentarzy pod treściami innych użytkowników.

Mamy nadzieję, że te wskazówki będą pomocne! Czekamy na Wasze wpisy na Tolunie.

Do zobaczenia na stronie,

Toluna Team

%d blogerów lubi to: