Noworoczny konkurs na Instragramie! Wygraj 10,000 punktów!

Drodzy Użytkownicy,

Dziękujemy za uczestnictwo w Świątecznym konkursie na Instagramie (#tolunaholidays). Ucieszyły nas Wasze prace i dekoracje. Z przyjemnością ogłaszamy, iż zwycięzcą został: silvysound.

Rok 2014 przyniesie wiele nowych wyzwań. Poniżej szczegóły naszego najnowszego konkursu na Instagramie:

Image

Aby się zakwalifikować:

  1. Musisz obserwować @Toluna na Instagramie
  2. Musisz opublikować na Instagramie zdjęcie związane z postanowieniami noworocznymi lub ich wypełnianiem.
  3. Musisz otagować swoje zdjęcie używając hashtaga #TolunaResolution

Ten konkurs jest organizowany wyłącznie na Instagramie. Twój post musi zostać zamieszczony na Twoim koncie do 15 Stycznia, do godziny 14.00.

Życzymy powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna

*Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 26 grudnia 2013 o godzinie 21. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w piątek 27 grudnia 2013 o godzinie 23 i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: