Wygraj 10 000 punktów w naszym najnowszym konkursie z Instagramem w roli głownej! Konkurs na Instagramie: Miesiąc uświadamiania o raku piersi

Image

Aby się zakwalifikować*:

  1. Musisz obserwować @Toluna na Instagramie
  2. Musisz opublikować na Instagramie zdjęcie związane z Miesiącem uświadamiania o raku piersi
  3. Musisz otagować swoje zdjęcie używając hashtaga ‘’TolunaBCA’’

 

Ten konkurs jest organizowany wyłącznie na Instagramie. Twój post musi zostać zamieszczony na Twoim koncie między 7, a 13 października 2013 do godziny 20.

 

Życzymy powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie!

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Toluna

*Zasady konkursu: Zwycięzca zostanie wylosowany 18 października 2013 o godzinie 21. Zwycięzca musi przestrzegać zasad konkursu. Użytkownik musi posiadać konto na stronie Toluna.com lub będzie musiał je utworzyć w celu otrzymania punktów. Punkty zostaną przyznane zwycięzcom w poniadziałek 21 października 2013 o godzinie 23 i zostaną przelane bezpośrednio na konta użytkowników. Użytkownicy zostaną poinformowani o wygranej na koncie na Instagramie. Posty nie mogą zawierać treści, które są obsceniczne, obraźliwe, zawierają groźby pod adresem innych osób, nieprawdziwe, oszczercze, zniesławiają inne osoby, wprowadzają w błąd lub naruszają czyjąś prywatność. Toluna zastrzega sobie prawo do przeglądania wszystkich postów oraz nieprzyznania punktów osobom naruszającym powyższe zasady.

%d blogerów lubi to: