Nowe funkcje na Tolunie

Drodzy użytkownicy,

Mamy przyjemość oznajmić, że wprowadziliśmy kilka nowych funkcji na Toluna.com!

Powiadomienie o dostępności ankiet

Jak tylko pojawi się nowa, dostępna dla Ciebie ankieta zostaniesz o tym powiadomiony(a) poprzez wiadomość znajdującą się tuż pod zakładką powiadomień. Możesz kliknąć na przycisk ‘Start’, aby wypełnić tę ankietę. Funkcja ta będzie włączona lub wyłączona w zależności od typu dostępnych ankiet.

 Image

Pasek Nowych Ankiet

Przygotowaliśmy pasek nowych ankiet, do których, mamy nadzieję, zakwalifikujesz się.  Przedstawimy Ci kilka informacji, jak np. kategoria, tytuł i ilość punktów – wszystko co musisz zrobić to kliknąć na przycisk ‘Start’.  Funkcja ta będzie włączona lub wyłączona w zależności od typu dostępnych ankiet.

 Image

Udostępnianie treści na Facebooka

Dzięki tej funkcji możesz dzielić się wynikami swojej ankiety na Facebooku. Pozwól swoim znajomych odkryć wszystkie interesujące infografiki, które powstały dzięki Tobie i sprawdź , czy zgadzają się z użytkownikami Toluny.

 Image

Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem nowych funkcji i mamy nadzieję, że Ci się spodobają! Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na ich temat, aby dowiedzieć się jakie są oczekiwania naszych użytkowników.

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: