Nowa wersja strony Toluna nadchodzi!

header

 

Drodzy użytkownicy,

Mamy przyjemność oznajmić, że jesteśmy już prawie gotowi, aby uruchomić nową wersję strony! Nowa strona posiada całkowicie nowy design, wiele zmian oraz nowych, niesamowitych funkcji. Jednak zanim strona zostanie uruchomiona chcielibyśmy zapoznać Was z kilkoma nowymi funkcjami dostępnymi na Toluna.com. Być może będziecie potrzebować trochę czasu, aby się do nich przyzwyczaić, lecz mamy nadzieję, że je polubisz i będą one atrakcyjne dla całej społeczności.

  • Najpierz chcielibyśmy zaprezentować naszą aplikację wirtualnych prezentów Gifties. Będzie ona dostępna na Toluna.com. Dzięki niej      możesz wysyłać wirtualne prezenty do swoich znajomych, rodziny, a nawet do      siebie!.  Niektóre w tych prezentów mogą stać się prawdziwe!      To znaczy, że Twój ‘wirtualny’ prezent zostanie wysłany bezpośrednio do      Twojego domu.

PL1

  • Ulepszyliśmy system ‘obserwowania’      i ‘bycia obserwowanym’. Kiedy zaczniecie      kogoś obserwować, jego treści pojawiają się w spersonalizowanym strumieniu aktywności – zatytułowanym Polecane”.      Ta ulepszona funkcja kompiluje wszystkie treści, które naprawdę chcesz obserwować i umieszcza je      w jednym miejscu. Wszystkie nowe      treści obserwowanych osób, Twoje      ulubione sondaże i tematy, jak również Quick Votes!      Uważamy, że to sprawi, iż surfowanie      na Toluna.com będzie bardziej      satysfakcjonujące i przyjemne.

PL2

  • Nasz program ‘Nagród      Społecznościowych’ ( punkty przyznawane za dodawanie długich opinii w      tematach innych użytkowników oraz tych za otrzymanie odpowiedniej ilości      odpowiedzi w swoich temetach/opiniach) dobiegnie końca. Wiemy, że dla      wielu z Was będzie to rozczarowanie, jednakże system nie funkcjonował tak,      jak należy. Zamiast motywowania użytkowników do tworzenia treści wysokiej      jakości – miał on przeciwny skutek. Oczywiście nadal będziecie otrzymywać      punkty za odpowiadanie na ankiety oraz sponsorowane głosowania.
  • Nasz system powiadomień pomoże Ci dowiedzieć od razu, gdy będziemy      mieli dla Ciebie nową ankietę pasującą do Twojego profilu (nie wspominając      o wielu innych powiadomieniach). W prawym górnym rogu strony znajduje się      malutkie okienko, które podświetla się na pomarańczowo za każdym razem,      gdy masz nowe powiadomienie. Dzięki temu oraz zmodyfikowanemu Centrum Ankiet, Twoja działalność      na Toluna powinna być dużo wydajniejsza.

PL3

  • Nowy wygląd Centrum Ankiet      pozwoli Ci w prosty sposób znaleźć ankiety, których szukasz. Combining      Toluna Quick Surveys(z których wiele prowadzi do ankiet) oraz normalne      ankiety. Strona wyświetla punkty możliwe do zdobycia. Dzięki tym zmianom      branie udziału w ankietach powinno być prostrze i przyjemniejsze, niż      dotychczas.

PL4

Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem nowej strony i mamy nadzieję, że ją polubicie. Nowa Toluna powinna zwiększyć Wasze szanse na pozytywne ukańczanie ankiet usprawniając preces ich wypełniania. Jeżeli masz jakiś pytania lub komentarze odnośnie nowej strony – nie wahaj się nas o tym powiadomić. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania oraz rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Bądźcie przygotowani na nowe aktualizacje.

Do zobaczenia wkrótce na Toluna.com,

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: