Punkty w Toluna

Drodzy użytkownicy,

 

Jako że ostatnio zauważyliśmy wzrost ilości zapytań na temat procedury przydzielania punktów, chcielibyśmy zamieścić kilka przydatnych informacji.

Rozumiemy, jak frustrujące jest dla Państwa oczekiwanie, szczególnie w sytuacji, kiedy włożyli w to Państwo wysiłek i poświęcili swój cenny czas. Pracując z organizacjami partnerskimi, staramy się aby punkty za ankiety zostawały dodawane jak najszybciej. Przepraszamy za wszelkie ewentualne opóźnienia i zapewniamy, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby takie opóźnienia ograniczyć do minimum.

 

W związku ze skomplikowanym profilem niektórych ankiet oraz ich okresem aktywności, może zaistnieć długi okres oczekiwania na przydzielenie należnych punktów. Czasem opóźnienie jest niewielkie – kilka godzin lub dni, czasem jednak może to zająć kilka tygodni lub miesiąc.

Jeśli zdarzy się sytuacja, że wypełnią Państwo ankietę w pierwszych dniach jej aktywności na stronie, istnieje ewentualność że będą Państwo czekać na punkty sześć tygodni a nawet dłużej. Dlatego na wszystkich wysłanych przez nas zaproszeniach widnieje informacja, że punkty zostaną przydzielone po czterech tygodniach od momentu zamknięcia ankiety.

 

Nie chcielibyśmy aby zamartwiali sie Państwo, jeśli punkty nie pokażą sie na koncie w przeciągu kilku dni lub tygodni. Staramy sie upewnić aby stało sie to jak najprędzej.

 

Mamy nadzieje ze pomoże to Państwu zrozumieć procedurę przydzielania punktów i dziękujemy za Państwa ciężką prace oraz poświęcenie.

 

Do zobaczenia wkrótce na naszej stronie,

 

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: