Polityka ‘ważności punktów’ – przypomnienie

Drodzy użytkownicy,

Jako, że pracujemy nad usprawnieniem systemu nagród dla wszystkich użytkowników, chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby przypomnieć o naszej polityce „ważności punktów’. Ostatnim razem pisaliśmy na ten temat na blogu w Marcu 2011 roku.

Dla użytkowników, którzy byli aktywni przez ostatnie 12 miesięcy – punkty Toluna są ważne przez  okres 16 miesięcy. Wszystkie punkty, które nie zostaną wymienione od momentu, w którym zostały zdobyte, będą automatycznie usuwane z konta. Aby uzyskać więcej szczegółów na ten temat, prosimy o zapoznanie się z naszymi ‘Warunkami Ogólnymi’.

Mamy nadzieję zachęcić naszych użytkowników do odkrywania nowych możliwości wymiany punktów, które uruchomiliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Aby mieć pewność, że nie stracicie swoich punktów, prosimy o regularne uczestnictwo w ankietach i opiniach oraz sprawdzanie na swoim profilu poziomu punktów, by móc wymienić je na różne nagrody oraz loterie, które Wam oferujemy.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie nowych nagród oraz polityki ‘ważności punktów’ – prosimy o kontakt z nami.

Nie zapomnijcie wymieniać swoich punktów korzystając z najnowszych propozycji ich wymiany oraz bądźcie na bieżąco z naszym blogiem w celu zapoznania się z naszymi nadchodzącymi ofertami.

Do zobaczenia na stronie!
Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: