Status ukończonych ankiet – wyjaśnienie

Drodzy użytkownicy,

W odpowiedzi na Wasze pytania odnośnie przyznawania punktów za ukończone ankiety, chcielibyśmy, abyście przeczytali nasze krótkie wyjaśnienie w tej sprawie.

Jako przypomnienie; kiedy na Twoim koncie, po ukończonej ankiecie wyświetla się status ‘Otwórz Projekty’, znaczy to, że ukończyłeś ją pomyślnie, ale nagroda za nią nie została jeszcze przyznana. Dzieje się tak, ponieważ projekt ankiety jest ciągle otwarty i musimy zaczekać na jego definitywne zamknięcie. Zanim to nastąpi, musi minąć około 6 tygodni, aż do momentu wyświetlenia liczby punktów przyznanych za daną ankietę.

Natomiast czasami, dla niektórych ankiet, które wypełniłeś(łaś), do czasu zakończenia projektu danej ankiety, może tymczasowo pokazywać się komunikat ‘los na loterię’, zamiast ‘otwórz projekty’.

Powodem tego, w niektórych przypadkach, jest fakt, iż niektóre projekty są przetwarzane przez naszych klientów i musimy upłynąć więcej czasu, zanim nasz klient prześle nam wszystkie dane, po uprzednim ich przeanalizowaniu. Jeżeli to nastąpi, status zmieni się na liczbę punktów przyznanych za daną ankietę.
Jest nam bardzo przykro z powodu tego pozornie mylnego komunikatu, ale prosimy, abyście się nie niepokoili. Poprawny status ukończenia ankiety znajduje się w naszej bazie danych. Jeżeli ukończyłeś(łaś) ją pomyślnie, zostaniesz za to nagrodzony tak szybko, jak tylko badania nad bazą danych zostaną ukończone. Wówczas zostanie wyświetlony poprawny status również na Twoim koncie.

Jeżeli upłynie więcej niż 8 tygodni od momentu, gdy wziąłeś udział w ankiecie I nadal nie widzisz poprawnego statusu ankiety na swoim koncie, nie wahaj się nas o tym poinformować.

Do zobaczenia na stronie,
Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: