Witamy użytkowników Ciao Surveys na Oficjalnym Blogu Toluna Polska

Witamy członków Ciao Surveys!

Toluna.com zastąpiła stronę internetową Ciao Surveys. Twoje informacje personalne oraz zebrane punkty zostały automatycznie przeniesione na stronę Toluna. Nie musisz czekać na zaproszenie, aby wyrazić swoją opinię! Zaloguj się, używając swojej nazwy użytkownika oraz hasła z Ciao Surveys oraz podziel się swoją opinią z resztą świata!

Co członek społeczności Toluna może zrobić na stronie?

Wziąć udział w ankietach! Mimo że dokonaliśmy wielu istotnych zmian na stronie, ankiety wciąż stanowią główną część Toluna i już wkrótce możesz się spodziewać otrzymania pierwszego zaproszenia pocztą elektroniczną.
Tworzyć badania opinii: badania opinii są pytaniami zamkniętymi, posiadającymi z góry ustaloną liczbę możliwych odpowiedzi; badania opinii mogą mieć jedną lub wiele odpowiedzi do wyboru. Kliknij tutaj, aby teraz utworzyć badanie opinii!
Tworzyć tematy opinii: tematy opinii są pytaniami otwartymi; użytkownicy mogą wyrazić swoją opinię w postaci wolnego tekstu. Kliknij tutaj, aby utworzyć temat opinii!

W swoich ankietach i tematach opinii możesz zamieszczać filmy z YouTube albo zdjęcia
z dowolnego źródła, a ponieważ społeczność Toluna koncentruje się na ankietach, opiniach oraz tematach opinii naszych członków, możesz utworzyć ich tyle, ile chcesz – nie ma limitu!

Wyrazić swoją opinię: opinie pisane są przez użytkowników w odpowiedzi na temat opinii; każdy użytkownik może opublikować jedną opinię na każdy z tematów.

Poznawanie Toluna

Istnieje kilka zasobów internetowych, które mogą być przydatne w poznawaniu nowej strony, są to:

1. Tutorial (Samouczek) Toluna oferuje obszerne wyjaśnienia dotyczące sposobu korzystania ze strony, a także wiele przydatnych wskazówek. Zapoznanie się z nim przed pierwszą wizytą na stronie, jest wysoce wskazane.
2. FAQ jest wspaniałym źródłem informacji; zawiera odpowiedzi na pytania często zdawane przez członków Toluna.
3. Blog jest najlepszym sposobem na zapoznanie się ze wszystkimi najnowszymi informacjami oraz ogłoszeniami od Toluna. Możesz mieć do niego dostęp w każdej chwili, korzystając z linku znajdującego się na dole stron lub użyć linku „Nowości”, znajdującego się na dole Strony głównej, możesz także zapisać się do naszego Kanału RSS.
4. Nasza Polityka Prywatności oraz Warunki ogólne strony dostarczają wszelkich potrzebnych informacji prawnych i można mieć do nich wgląd w dowolnym czasie, korzystając z linku znajdującego się na dole strony.
5. Kontakt z Toluna: jeżeli w żadnym z podanych zasobów nie potrafisz znaleźć informacji, których szukasz możesz skontaktować się z Toluna klikając tutaj.

Co należy najpierw zrobić?

Istnieje kilka czynności, od których proponujemy zacząć:

1. Ankiety tematyczne (dawniej zwane Profilami tematycznymi): w tych krótkich ankietach prosimy Cię o udzielenie kilku dodatkowych informacji o sobie. Te informacje pozwalają nam lepiej dostosować zawartość strony, co zwiększa Twoje szanse na otrzymanie zaproszenia do wzięcia udziału w odpowiedniej dla Ciebie ankiecie. Za wypełnienie każdej z ankiet tematycznych otrzymujesz 300 punktów w Toluna, a po wypełnieniu wszystkich otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości 2000 punktów! Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do swoich ankiet tematycznych już teraz albo w każdym innym czasie klikając w menu „Ty” z paska nawigacyjnego.
2. Profil i ustawienia konta: ustaw zdjęcie swojego profilu, zaktualizuj swoje dane osobowe oraz ustawienia konta, klikając tutaj; uzyskasz dostęp do tych ustawień
w każdym czasie klikając w menu „Ty” z paska nawigacyjnego.
3. Przeszukiwanie i przeglądanie treści na stronie: Po uzupełnieniu ankiet tematycznych oraz zaktualizowaniu profilu …nadszedł czas na udzielenie odpowiedzi w kilku badaniach opinii oraz przesłanie kilku opinii! Istnieje kilka sposobów na znalezienie interesujących badań opinii i tematów opinii w Toluna:

• Korzystając z opcji „Przeglądaj” w pasku nawigacji możesz łatwo uzyskać dostęp do niedawno utworzonych albo popularnych badań opinii i tematów opinii.
• Możesz również korzystać z opcji „Przeglądaj”, aby przeglądać treści według kategorii; kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kategorii.
• Możesz użyć okna wyszukiwania znajdującego się w prawym górnym rogu strony.

Jak można zdobyć punkty w Toluna i co można z nimi zrobić?

Punkty w Toluna są formą wirtualnej waluty i są wykorzystywane do nagradzania członków Toluna za różne działania. Punkty te mogą być później wymienione na czek, kupon
z nagrodami lub losy na loterię. Kliknij tutaj, aby sprawdzić stan swojego konta (poprzednio zgromadzone punkty z Ciao Surveys zostały automatycznie przeniesione na stronę Toluna) albo kliknij tutaj, aby wymienić swoje punkty.

Istnieje wiele różnych sposobów na zdobycie punktów w Toluna:

• Bonusy za popularność są przyznawane tym użytkownikom, którzy tworzą badania opinii oraz tematy opinii generujące wysoki wskaźnik zainteresowania. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy zapoznać się częścią Tutorialu Toluna pod hasłem Nagrody Społecznościowe.
• Bonusy za awans na wyższy poziom społecznościowy: każdy członek Toluna ma przypisany poziom społecznościowy, który odzwierciedla popularność opublikowanych przez niego treści, która jest oceniana przez innych członków Społeczności Toluna. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy zapoznać się częścią Tutorialu Toluna pod hasłem Nagrody Społecznościowe.
• Pisanie opinii (opinia musi zawierać 80 słów lub więcej, punkty przyznawane są raz
w miesiącu po sprawdzeniu wszystkich opinii)
• Udział w sponsorowanych badaniach opinii
Ukończenie Ankiet tematycznych (jednorazowy bonus)
• Udział w ankietach online
Zapraszanie znajomych do przyłączenia się do społeczności Toluna

Ile punktów można zdobyć za każdą aktywność?

• Bonusy za popularność / awans na wyższy poziom: w celu uzyskania szczegółów prosimy o zapoznanie się z Tutorialem Toluna. Należy pamiętać, że suma bonusów za popularność jest ograniczona do 15 000 punktów na miesiąc.
• Pisanie opinii: 100 punktów (musi zawierać więcej niż 80 słów, z ograniczeniem do 5000 punktów miesięcznie).
• Ankiety sponsorowane: 15 – 150 punktów, w zależności od liczby pytań
• Ankiety tematyczne: 300 punktów za ankietę. Jednorazowy bonus w wysokości 2000 będzie przyznany po skompletowaniu wszystkich kwestionariuszy.
• Ankiety online: 3000 – 15 000 punktów lub więcej (w zależności od długości ankiety)
• Zaproszenie znajomego: 500 punktów (przyznawane, gdy zaproszona osoba dokona kompletnej rejestracji)

Jak widać, jest wiele do zrobienia i odkrycia na stronie Toluna. Mamy nadzieję, że strona Ci się spodoba. Czekamy na Twoje przemyślenia, komentarze i wnioski!

Do zobaczenia na stronie,

Zespół Toluna

%d blogerów lubi to: